Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici

SERVISNÍ TECHNIK

profesionálních espresso kávovarů

Praha

Hlavní pracovní náplň:

  • kvalifikovaná oprava, údržba a servis profesionálních pákových a plnoautomatických espresso kávovarů (zejména značky LaCimbali)
  • práce probíhá v terénu u našich zákazníků (kavárny, hotely, restaurace)

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s elektro zaměřením nebo víceletou praxi v oboru
  • odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78Sb. na el. zařízeních
  • profesionální a slušné vystupování s důrazem na reprezentaci firmy
  • samostatnost, pečlivost a celkovou manuální zručnost
  • zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám i ke svému zaměstnání
  • časovou flexibilitu
  • velkou výhodou je znalost technické stránky kávovarů
  • ze strategických důvodů požadujeme místo bydliště v lokalitě Praha jih a v jižní části Středočeského kraje

Nabízíme:

  • zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • práci na plný úvazek s možností nástupu ihned
  • finanční bonusy po zapracování (osobní ohodnocení, 13. plat, příspěvky na dovolenou apod.)
  • služební vůz a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování formou 100,- Kč stravenek
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (různé společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro vás a vaše děti, horké nápoje zdarma a nákup surovin za zvýhodněné ceny, apod.)
  • zařazení v divizi www.lcdc.cz

Místo výkonu práce:

  • práce je v terénu se základnou Vestec u Prahy

Kontaktní osoba: Pavel Kovář, T: 721 468 013, E: kovar@lcdc.cz