Vítáme Vás na stránkách LCULTURA DEL CAFFÉ.

                                                                                                    

Naše společnost nabízí to pravé řešení všude tam, kde je profesionální příprava kávy samozřejmostí. Zaměřujeme se zejména na prodej a servis profesionálních kávovarů, mlýnků a příslušenství značek LA CIMBALI  a BUNN. Poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis na všechny stroje, které si u nás zakoupíte, a to za použití originálních náhradních dílů. Současně nabízíme i další služby a produkty, které s kávovary a kávou souvisejí. Naší prioritou je Vaše spokojenost a proto přinášíme řešení vždy dle Vašich individuálních požadavků a přání. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost při řešení i toho nejnáročnějšího požadavku.Potřebujete poradit, doporučit nebo pomoci při vybavení Vaší kavárny, cukrárny, restaurace či hotelového provozu? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

V České republice zastupujeme tyto značky:

LA CIMBALI

Italská značka LA CIMBALI je ve světě hodnocena jako nejvýznamnější výrobce kávovarů na espresso a cappuccino. Založena byla v roce 1912 v Miláně. Svými inovacemi a systémem je vždy o několik kroků před ostatními výrobci espresso kávovarů. Patentovaný systém ohřevu a výdeje vody pro kávu tzv. „kartušový systém“, zabezpečuje přípravu espressa pod stále stejným tlakem a při stejné teplotě. Součástí kávovarů může být automatická tryska na našlehání mléka pro cappuccino , bez manuálního zásahu tzv. Turbostem. U modelů řady GT a HD je výdejní hlava je osazena dalším boilerem, což umožnuje různé nastavení teplot pro každou výdejní hlavu. Na kávovarech s označením HD je možné rovněž nastavení až čtyř profilů tlaku čerpadla, což zaručuje získání toho nejlepšího espressa z  každého druhu kávy.
Kávovary LA CIMBALI se rozdělují na plnoautomatické a pákové.  V současné době se nabízí více jak 15 řad kávovarů, z nichž každá řada nabízí další modely, dle šíře vybavení. Dalšími produkty značky LA CIMBALI jsou mlýnky na kávu, myčky a výrobníky ledu.
 
 

Výhradní zastoupení značky LA CIMBALI pro ČR

 

BUNN

Americký výrobce BUNN se soustředí především na profesionální kávovary na překapávanou kávu. Opět značka, která díky svému systému ohřevu a výdeje vody pro kávu je řazena mezi nejlepší na světě. Kávovary BUNN se poprvé objevily v 50. letech a jsou velmi oblíbené nejen v komerční a průmyslové sféře ale také v běžných domácnostech. Z produktů BUNN nabízíme nejen kávovary na překapávanou kávu, ale i mlýnky a výdejníky horké vody.

 

NAŠE NABÍDKA

  • prodej kávovarů a dalšího příslušenství (mlýnky, výdejníky mléka, ledničky, myčky šálků,...)
  • široká nabídka a řešení přímo na míru pro kavárny, restaurace, cukrárny, bary i kanceláře
  • autorizovaný záruční i pozáruční servis
  • zastoupení pro celou ČR

Detailní přehled produktů naleznete ZDE