M39 RE DOSATRON

Pákový espresso kávovar ve verzi DOSATRON (s programovatelnými tlačítky).

Nová řada espresso kávovarů M39 RE s sebou přináší řadu vylepšených funkcí i nový vzhled. Nová generace elektroniky umožňuje ve volitelné verzi rozhraní pro Wi-Fi a připojení Bluetooth.

Základní verzi jsme rozšířili také o vylepšený TURBOSTEAM MILK4 Cold touch, který vám umožní naprogramovat a stiskem tlačítka jednoduše vytvořit až 4 různé typy mléčné pěny. Navíc má parní tryska speciální otvory a tím je možné pěnit jen malé množství mléka (50 cm3). Tryska je vyrobena z PEEK, což usnadňuje její čištění a je zdravotně nezávadná. Parní otvory jsou umístěny na straně, aby se zlepšila kvalita mléčné emulze. Could touch brání obsluze kontaktu s horkými částmi parní trysky.

V LaCimbali si vždy potrpí na vzhled a design veškeré technologie. Pro espresso kávovar M39RE byl použit zcela nový druh povrchové úpravy MATT BLACK a celý kávovar je doplněn o další saténové estetické prvky z nerezové oceli na přední i zadní straně.

 
 

Bluetooth - ideálního spárování docílíte s mlýnkem Magnum on Demand Touch Wireless.

USB port vám umožní připojit paměťovou kartu a jedoduše stahovat data, konfigurovat recepty a aktualizovat software zařízení.

Wi-Fi připojení umožňuje vzdálenou správu přístroje (př. vzdálená zákaznická podpora) nebo předávání monitorovaných dat a statistik.

Thermodrive umožňuje nastavit různou teplotu vyhovující konkrétní směsi kávy. Tento systém mísí horkou a studenou vodu, takže reguluje ideální teplotu pro každý nápoj.

Aby byla zaručena maximální hygiena, je skupina Cimbali Group výhradním uživatelem produktu RUVECO TECK  - speciálního nátěru na povrchy všech částí stroje, které přicházejí do styku s párou a vodou.

Inteligentní kotel SMART BOILER si sám hlídá výkon. Průběžně optimalizuje objem páry a horké vody, čímž zabraňuje jejímu případnému nedostatku i při plném vytížení = v době špičky sám výkon zvýší. V režimu ENERGY SAVING se tlak v kotli sníží, když stroj nemusí být po delší dobu používán: tuto funkci může barista aktivovat ručně stisknutím tlačítka OK na 3 sekundy. Pak stačí stisknout libovolné tlačítko na stroji, aby se stroj vrátil do provozního režimu během pouhých 60-90 sekund. Díky režimu OVERNIGHT ENERGY SAVING se stroj zcela nevypne a odpor zůstane aktivní, aby byl tlak kotle udržován na 0,2 baru. Také v tomto případě je možné stroj vrátit do provozního režimu za 1-2 minuty (čas se mění v závislosti na přednastaveném tlaku, který musí dosáhnout).

Vylepšená tepelná izolace, kdy kotel kávovaru M39RE Dosatron je potažen speciálním materiálem s vysokým koeficientem izolace pro snížení tepelných ztrát.

 

 

 


     POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

         
                                                                      

Detailní přehled a popis jednotlivých technologií naleznete zde.


 

 

    VYBAVENÍ NA PŘÁNÍ:

- Provedení TALL CUP (verze pro vyšší sklenice)

- 2 trysky páry nebo 1 tryska páry + 1 tryska TURBOSTEAM MILK4

 

- EVO computer interface kit

- Telemetrie + WI-FI

   

CHARAKTERISTIKA 

DT2 (2 páky) DT3 (3 páky) DT4 (4 páky)

Maximální příkon při 208-240V 60Hz

3500-4700 5400-7200 5400-7200

Maximální příkon při 220-240V3 50/60Hz

4200-5000 6300-7500 6300-7500

TECHNICKÉ ÚDAJE

     

Šiřka (mm)

855 1055 1255

Hloubka (mm)

570 570 570

Výška (mm)

597 597 597

Váha (kg)

86 104 125

 


 

M39 RE DOSATRON

  • čtyři programovatelná tlačítka
  • 2 nerezové trysky páry
  • 1 klasická tryska páry a 1 tryska páry Cold touch u verze kávovaru TurboSteam Cold touch
  • výdejník horké vody z nerezové oceli (3 možnosti dávkování)
  • Thermodrive
  • grafický dispej
  • Jednoduchý a ergonomický programovací panel

     volitelný prvek: EDS, podsvícení, Karta SD, Wi-Fi, Bluetooth

      

BROŽURA M39 KE STAŽENÍ (AG / DE) (pdf)

Slovníček pojmů a přehled technologií naleznete zde.


 

La Cimbali logo

La Cultura Del Caffé profesionální kávovary LCDC