Mlýnky

Na skvělou kávu musíte mít kvalitní surovinu. To však není vše. Důležité je umět zrnkovou kávu správně zpracovat.

Prohlédněte si naši nabídku mlýnků na kávu…

Elective

Pro zaručení nejvyšší kvality v šálku a maximální flexibilitu, byl vytvořen systém Elective tak, aby mohl spolupracovat s nejmodernějšími kávovary La Cimbali. Přirozená a optimální kombinace je s kávovary M100 Attiva GTA, kdy vytváří jedinečný integrovaný systém BDS.
Díky integrovanému systému bluetooth mohou …

Zobrazit více

Magnum

V mlýnku Magnum on Demand se celá kávová zrna melou přímo do páky před extrakcí espressa, což přináší lepší aroma v šálku. Mlýnek s dávkovačem lze naprogramovat na automatický nebo manuální provoz. V automatickém režimu je funkce mletí aktivována fotobuňkou při nasazení držáku filtru na vidlici. Dávkování se p…

Zobrazit více

Conik

Řada mlýnků s dávkovačem La Cimbali může splňovat různé potřeby z hlediska funkčnosti, designu a výkonu. Automatické mlýnky jsou řízeny senzorem, který aktivuje automatické doplňování dávkovače po dosažení nastavené úrovně mletí. U manuálních mlýnků musí všechny operace provádět barista.

Bezdrátový…

Zobrazit více

Enea

Automatický mlýnek Enea je vybaven plochými mlecími kameny o průměru 64 mm a mikrometrickým nastavením mletí pomocí šnekového šroubového systému s odnímatelnou rukojetí, který obsluze umožňuje snadný pohyb mlecích kamenů.

 

Zobrazit více

7/S A

Automatický mlýnek s dávkovačem.

Zobrazit více

DESIGN A REALIZACE KOBRA DESIGN A HD PRODUCTION