O nás

Vítáme Vás v LA CULTURA DEL CAFFÉ.

La Cultura Del Caffé

  • Společnost La Cultura Del Caffé (LCDC) nabízí to pravé řešení všude tam, kde je profesionální příprava kávy samozřejmostí. Zkrátka všude tam, kde si potrpíte na pečlivou přípravu kávy nebo kde kávovar obsluhuje odborně vyškolený barista.
  • Naší doménou jsou kávovary, mlýnky a další produkty italské značky LA CIMBALI, na něž máme výhradní zastoupení pro ČR.
  • Zaměřujeme se zejména na prodej a servis pákových a plnoautomatických espresso kávovarů, mlýnků a dalšího příslušenství a potřeb pro baristy.
  • Náš program je určen pro všechny hoteliéry, majitele kaváren, pražíren, restaurací, cukráren apod.
  • Jsme připraveni Vám nabídnout zcela individální nabídku, podle potřeb a dispozice Vaší provozovny.
  • Ve spolupráci s Českou barmanskou asociací a Školou kávy poskytujeme zaškolení obsluhujícího personálu i odborné školení a semináře nejen pro baristy.
  • Prodejem zařízení to však u nás nekončí a poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis na všechny stroje, které si u nás zakoupíte, a to za použití originálních náhradních dílů.
  • Nabízíme Vám i pravidelný odborný servis na Váš stroj LA CIMBALI.
  • LCDC je samostatnou sekcí společnosti DELIKOMAT s.r.o., která na českém trhu působí již od roku 1995. Díky tomu využíváme širokou síť poboček, kvalitní technické zázemí a můžeme se věnovat zákazníkům v rámci celé ČR!

Co od nás můžete očekávat?

Prodej

24/7 hotline

Poradenství

Školení
baristů

Individuální přístup

Autorizovaný servis

2x showroom
v ČR

Odborné zaškolení obsluhy

Zastoupení pro celou ČR

Škola kávy a semináře

Technické
zázemí

Pozáruční
servis

Kávovar Vám může prodat každý… My však nabízíme partnerství! 

Postaráme se o Vás i o veškerou zakoupenou technologii tak, aby Vám sloužila co nejlépe a nejdéle.

Jsme hrdí na náš propracovaný systém servisní péče. 

V České republice zastupujeme tyto značky:

Italská značka LA CIMBALI je ve světě hodnocena jako nejvýznamnější výrobce kávovarů na espresso a cappuccino. Založena byla v roce 1912 v Miláně. Svými inovacemi a systémem je vždy o několik kroků před ostatními výrobci espresso kávovarů. Patentovaný systém ohřevu a výdeje vody pro kávu tzv. „kartušový systém“, zabezpečuje přípravu espressa pod stále stejným tlakem a při stejné teplotě. Součástí kávovarů může být automatická tryska na našlehání mléka pro cappuccino , bez manuálního zásahu tzv. Turbostem. U modelů řady GT a HD je výdejní hlava je osazena dalším boilerem, což umožnuje různé nastavení teplot pro každou výdejní hlavu. Na kávovarech s označením HD je možné rovněž nastavení až čtyř profilů tlaku čerpadla, což zaručuje získání toho nejlepšího espressa z  každého druhu kávy.

Kávovary LA CIMBALI se rozdělují na plnoautomatické a pákové.  V současné době se nabízí více jak 15 řad kávovarů, z nichž každá řada nabízí další modely, dle šíře vybavení. Dalšími produkty značky LA CIMBALI jsou mlýnky na kávu, myčky a výrobníky ledu.

Výhradní zastoupení značky La Cimbali pro celou Českou republiku.

Americký výrobce BUNN se soustředí především na profesionální kávovary na překapávanou kávu. Opět značka, která díky svému systému ohřevu a výdeje vody pro kávu je řazena mezi nejlepší na světě. Kávovary BUNN se poprvé objevily v 50. letech a jsou velmi oblíbené nejen v komerční a průmyslové sféře ale také v běžných domácnostech. Z produktů BUNN nabízíme nejen kávovary na překapávanou kávu, ale i mlýnky a výdejníky horké vody.

Mezinárodní certifikace výrobků LaCimbali

Procesy

ISO9001, OHSAS18001, ISO 14001

Bezpečnost

UL-EU (elektrické a elektronické výrobky a komponenty splňují evropské (EN) normy)
Certifikát CCC zaručuje ochranu zdraví, ekosystému a bezpečnost.
CE, výrobky jsou v souladu s obecnými bezpečnostními předpisy uvedenými ve směrnicích o označování CE.

Hygiena, zdraví a životní prostředí

ROHS, elektrická a elektronická zařízení neobsahují olovo, kadmium, rtuť, šestimocný chrom, polybromované bifenyly (PBB) a polybromované difenylethery (PBDE) nad povolený limit.
Ruveco Teck, všechny součásti stroje, které jsou ve styku s vodou a párou, procházejí procesem potahování Ruveco Teck, který výrazně snižuje riziko uvolnění kovů.
Certifikát hygienické kvality strojů, určených pro výrobu potravin a nápojů.

Kvalita

DESIGN A REALIZACE KOBRA DESIGN A HD PRODUCTION