Vítáme Vás v LCULTURA DEL CAFFÉ.

                                                                                                    

   
  • Společnost La Cultura Del Caffé (LCDC) nabízí to pravé řešení všude tam, kde je profesionální příprava kávy samozřejmostí. Zkrátka všude tam, kde si potrpíte na pečlivou přípravu kávy nebo kde kávovar obsluhuje odborně vyškolený barista.

  • Naší doménou jsou kávovary, mlýnky a další produkty italské značky LA CIMBALI, na něž máme výhradní zastoupení pro ČR.

  • Zaměřujeme se zejména na prodej a servis pákových a plnoautomatických espresso kávovarů, mlýnků a dalšího příslušenství a potřeb pro baristy.

  • Náš program je určen pro všechny hoteliéry, majitele kaváren, pražíren, restaurací, cukráren apod.

  • Jsme připraveni Vám nabídnout zcela individální nabídku, podle potřeb a dispozice Vaší provozovny.

  • Ve spolupráci s Českou barmanskou asociací a Školou kávy poskytujeme zaškolení obsluhujícího personálu i odborné školení a semináře nejen pro baristy.

  • Prodejem zařízení to však u nás nekončí a poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis na všechny stroje, které si u nás zakoupíte, a to za použití originálních náhradních dílů.

  • Nabízíme Vám i pravidelný odborný servis na Váš stroj LA CIMBALI.

  • LCDC je samostatnou sekcí společnosti DELIKOMAT,s.r.o., která na českém trhu působí již od roku 1995. Díky tomu využíváme širokou síť poboček, kvalitní technické zázemí a můžeme se věnovat zákazníkům v rámci celé ČR!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Co od nás můžete očekávat?

 

  PRODEJ   24/7 HOTLINE
  PORADENSTVÍ   ŠKOLENÍ BARISTŮ
  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP   AUTORIZOVANÝ SERVIS
  2x SHOWROOM V ČR   ODBORNÉ ZAŠKOLENÍ OBSLUHY
  ZASTOUPENÍ PRO CELOU ČR   ŠKOLA KÁVY A SEMINÁŘE
  TECHNICKÉ ZÁZEMÍ   POZÁRUČNÍ SERVIS

 

Kávovar Vám může prodat každý... My však nabízíme partnerství! 

Postaráme se o Vás i o veškerou zakoupenou technologii tak, aby Vám sloužila co nejdéle.

Jsme hrdí na náš propracovaný systém servisní péče. 

 


 

V České republice zastupujeme tyto značky:

 

LA CIMBALI

Italská značka LA CIMBALI je ve světě hodnocena jako nejvýznamnější výrobce kávovarů na espresso a cappuccino. Založena byla v roce 1912 v Miláně. Svými inovacemi a systémem je vždy o několik kroků před ostatními výrobci espresso kávovarů. Patentovaný systém ohřevu a výdeje vody pro kávu tzv. „kartušový systém“, zabezpečuje přípravu espressa pod stále stejným tlakem a při stejné teplotě. Součástí kávovarů může být automatická tryska na našlehání mléka pro cappuccino , bez manuálního zásahu tzv. Turbostem. U modelů řady GT a HD je výdejní hlava je osazena dalším boilerem, což umožnuje různé nastavení teplot pro každou výdejní hlavu. Na kávovarech s označením HD je možné rovněž nastavení až čtyř profilů tlaku čerpadla, což zaručuje získání toho nejlepšího espressa z  každého druhu kávy.
 
Kávovary LA CIMBALI se rozdělují na plnoautomatické a pákové.  V současné době se nabízí více jak 15 řad kávovarů, z nichž každá řada nabízí další modely, dle šíře vybavení. Dalšími produkty značky LA CIMBALI jsou mlýnky na kávu, myčky a výrobníky ledu.

 

BUNN

Americký výrobce BUNN se soustředí především na profesionální kávovary na překapávanou kávu. Opět značka, která díky svému systému ohřevu a výdeje vody pro kávu je řazena mezi nejlepší na světě. Kávovary BUNN se poprvé objevily v 50. letech a jsou velmi oblíbené nejen v komerční a průmyslové sféře ale také v běžných domácnostech. Z produktů BUNN nabízíme nejen kávovary na překapávanou kávu, ale i mlýnky a výdejníky horké vody.

 


 

Ucelenou nabídku našich produktů naleznete ZDE


 

 

MEZINÁRODNÍ CERTIFIKACE VÝROBKŮ LaCimbali

 

PROCESY BEZPEČNOST HYGIENA, ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ KVALITA
--------------------------------- ---------------------------------------- --------------------------------------------- ---------------------------------------
ISO9001, OHSAS18001, ISO 14001 UL-EU (elektrické a elektronické výrobky a komponenty splňují evropské (EN) normy) ROHS, elektrická a elektronická zařízení neobsahují olovo, kadmium, rtuť, šestimocný chrom, polybromované bifenyly (PBB) a polybromované difenylethery (PBDE) nad povolený limit. Istituto Nazionale Espresso Italiano, certifikát tradice a kvality.
  Certifikát CCC zaručuje ochranu zdraví, ekosystému a bezpečnost. Ruveco Teck, všechny součásti stroje, které jsou ve styku s vodou a párou, procházejí procesem potahování Ruveco Teck, který výrazně snižuje riziko uvolnění kovů.  
  CE, výrobky jsou v souladu s obecnými bezpečnostními předpisy uvedenými ve směrnicích o označování CE. Certifikát hygienické kvality strojů, určených pro výrobu potravin a nápojů.  
       
       

Cimbali espresso